חייגו אלינו: 077-9975757

מחפש עבודה?

חברת גו אפ הנה חברת השמת בוטיק, המתמחה בגיוס ממוקד ואיכותי למקצועות הייטק ,שיווק ,כספים ,בכירים ותפקידי מטה.

תהליך העבודה

קבלת קו”ח – מהרגע שקיבלנו את הקו”ח שלך אנחנו מתחילים בשיתוף פעולה.

דיסקרטיות- כל התהליך הנו דיסקרטי – רוב מחפשי עבודה מחפשים במקביל לעבודה הנוכחית שלהם ואנחנו כאן לשמור עליך בצורה דיסקרטית לחלוטין.

שירות חינמי- חשוב לציין שאנו מספקים את השירות למחפש עבודה בחינם. לעולם לא נבקש ממך תשלום עבור שירות ההשמה, את התמורה שלנו נקבל מהחברה המעסיקה בלבד.

מצד המעסיק- הלקוחות שלנו סומכים על עבודת הסינון, המיון וההתאמה אותה אנו מבצעים עבורם ולכן ההתייחסות שלהם לקורות החיים הנשלחים מ GO UP היא שונה מההתייחסות שלהם לקורות חיים המגיעים בצורה ישירה או באמצעות לוחות הדרושים, או אפילו באמצעות חברות השמה לא מקצועיות אשר אינן מתמחות בתחום משרות הייטק ,שיווק ובכירים.

תמיד איתך- בשונה משאר חברות השמה לנו לכל תפקיד יש מגוון חברות להציע לך. גם אם נכון לעכשיו לא נמצא עבורך משרה מתאימה ייתכן ובעתיד כן. כשאנו אומרים בעתיד אנחנו לגמרי מתכוונים לזה. יש לנו מערכות צייד מתקדמות שיודעות לשלוף קו”ח גם שנים אחורה. אנחנו מסמנים את הכוכבים לכן שווה מאוד להיות במאגר שלנו.

חברות השמה במרכז

קצב ההתקדמות:

מנהלת מחלקת הגיוס לתחום אליו אתה משויך תקבל את קורות החיים שלך ותקבל החלטה אם אכן יש לה משרה רלוונטית להציע לך.במידה ואין משרה רלוונטית הנך תיהיה מתוייג במערכת ובעתיד יצרו איתך קשר. אך במידה ואכן הנך מתאים למשרה מסוימת אנו נראיין אותך טלפונית ונסביר לך אודות המשרה ובאישורך מועמדותך תשלח בצירוף קורות החיים  למעסיק.
כאשר החברה תרצה לראיין אותך – היא תקבל מאיתנו את פרטי ההתקשרות שלך .

אנו ניידע אותך מיידית, לפני שהחברה תיצור איתך קשר, כדי שתגיע מוכן לראיון הטלפוני, ולא תפספס את ההזדמנות. אנו יודעים היטב מה כל אחת מהחברות מצפה מהעובד, ומה כל אחת מהן יכולה להעניק לעובד. מידע זה חיוני לכל מחפש עבודה להצליח ולהתקבל למשרה.

חברות השמה במרכז

אחרי הראיון

לאחר הראיון אנחנו נשארים בקשר עם מחפש העבודה לאורך כל הדרך וכמובן גם עם החברה המגייסת.
תפקידנו כגורם המתווך להבין מה הייתה ההתרשמות של שני הצדדים, וכיצד אנו יכולים לסייע לך ולמעסיק לקדם את התהליך לקראת סיומו המוצלח בהשמה.
אנו נעדכן אותך באופן שוטף לגבי סיכוייך להתקבל למשרה, לגבי נקודות שניתן לשפר במשא ומתן בינך ובין החברה ובנוסף נוכל להגדיל את סיכוייך להתקבל למשרות נוספות במקביל.

חברות השמה במרכז

התקבלת!

כאשר תתקבל לעבודה, אנו נשמח אתך ובכל העת אנו נמשיך ללוות אותך בצעדיך הראשונים במקום העבודה החדש.
חשוב לזכור שמקום עבודה חדש מצריך התאקלמות ואנו כאן על מנת לסייע בכל התהליך.

האינטרס שלנו הוא האינטרס של שני הצדדים – כולנו כאן על מנת שהשותפות תצלח ושכולם יהיו מרוצים ולכן חשוב לנו שיתוף פעולה מצדך על מנת לצלוח את התהליך בהצלחה.

אם אתה מחפש עבודה, תן לנו להתאמץ עבורך- השאר קורות חיים בעמוד צור קשר ואנחנו נדאג להתאים לך את המשרה בדיוק בשבילך!

חברות השמה במרכז
Facebook Pagelike Widget